To content (skip navigation)

YAMAHA Szkoła Muzyczna -

Od ponad 50 lat YAMAHA rozwija kursy nauczania muzyki dla osób w każdym wieku.

Programy te są stosowane w Szkołach Muzycznych YAMAHA na całym świecie.

Od momentu otwarcia pierwszej Szkoły Muzycznej YAMAHA w 1954 roku w Japonii, liczba uczniów w systemie sięga prawie 700 000, a absolwentów – 5 mln. Do ich dyspozycji pozostaje ponad 20 000 nauczycieli w ponad 6 000 placówek na całym świecie. YAMAHA pragnie rozbudzić uzdolnienia muzyczne u wszystkich osób, poczynając od najmłodszych, a w celu dalszego rozwoju umiejętności muzycznych, oferuje szeroki zakres ciągłego wsparcia w formie nauczania.

  

 

Zawieszenie zajęć

Szanowni Państwo,

w związku z wprowadzonym stanem pandemii zostaliśmy w domach i od 12 marca nie prowadzimy zajęć w szkole, jak również nie pracuje nasz sekretariat.

Nie wiemy, ile czasu będziemy musieli spędzić w domu i jak długo nasza szkoła będzie zamknięta.

Obecnie dla osób chętnych prowadzone są zajęcia online z gitary klasycznej, elektrycznej i perkusji.

Szukamy najlepszych rozwiązań dla innych programów i sprawdzamy, czy możemy Państwu zaproponować alternatywne zajęcia online.

Ze względu na to, że nasz sekretariat jest nieczynny, proszę o sprawdzenie i uregulowanie zaległości w płatnościach.

Do 12 marca pracowaliśmy zgodnie z planem. Niektóre zajęcia są nadal prowadzone online. Zobowiązuję się, że wszystkie zaległe zajęcia z tego miesiąca będą odpracowane, kiedy będzie to możliwe, dlatego proszę o uregulowanie wpłat za marzec.

Dla tych z Państwa, którzy są na bieżąco z wpłatami za marzec lub uzupełnią zaległe płatności w najbliższym czasie, gwarantuję 25% zniżkę od czesnego we wrześniu 2020!

Od  1 kwietnia zawieszamy płatności za te zajęcia, w których Państwa dzieci nie mogą wziąć udziału. Za wszystkie zajęcia prowadzone online – gitara klasyczna, elektryczna i perkusja – opłata pozostaje bez zmian.

Osoby zainteresowane zajęciami online proszę o kontakt.

Życzę Państwu pogody ducha, cierpliwości i zdrowia!

Pozdrawiam serdecznie,

Wojciech Kożuchowski

Tel. 662 567 565

e-mail: wkozuchowski@yamahaminsk.pl